کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌ نام  )
امروز: پنج شنبه 23 اردیبهشت ماه 1400 ساعت: 

روشهای ارسال کالا

فروشگاه اینترنتی مدیاسنتر

تجربه خرید آسان، سریع و لذت بخش

 

شرایط ارسال رایگان

با خرید بیش از یک میلیون تومان از فروشگاه اینترنتی مدیاسنتر، هزینه ارسال، رایگان خواهد بود. برای مشتریان مشهد در محدوده شهری و برای سایر شهرها تا محل ارسال کالا (باربری، سواری کرایه، اتوبوس و ...) هزینه بین شهری به عهده خریدار است.

روشهای ارسال کالاها

با توجه به گستردگی مشتریان گرامی، روشهای متنوعی برای فرستادن کالای خریداری شده وجود دارد که به شرح زیر است:

1- دریافت حضوری:

شما می توانید پس از خرید کالا از فروشگاه اینترنتی مدیاسنتر، در بخش روش ارسال کالا، گزینه دریافت حضوری را انتخاب و سپس با مراجعه به نشانی فیزیکی فروشگاه اینترنتی مدیاسنتر، کالای خود را دریافت نمایید.

2- پیک موتوری/آژانس:

مشتریان ساکن در شهرهای مشهد، طرقبه، شاندیز و گلبهار در صورتی که نیاز فوری به دریافت کالا داشته باشند می توانند با انتخاب گزینه پیک موتوری/آژانس در کوتاهترین زمان ممکن کالای خود را دریافت نمایند. در این حالت گزینه ارسال رایگان غیرفعال و هزینه پیک به عهده خریدار خواهد بود.

3- سواری کرایه:

این روش ویژه مشتریان شهرهای استانهای خراسان (رضوی،شمالی و جنوبی) می باشد. در این حالت کالای خریداری شده در کمترین زمان ممکن با استفاده از سواری کرایه های بین شهری ارسال و هزینه های ارسال تابع قوانین روشهای ارسال خواهد بود.

4- اتوبوس:

با توجه به اینکه تمامی شهرهای کشور دارای پایانه اتوبوس بین شهری هستند، امکان دریافت کالای خریداری شده نیز وجود دارد. زمان دریافت کالا در این روش بستگی به فاصله مکانی دارد. البته هزینه ممکن است نسبت به روشهای دیگر بیشتر باشد.

5- باربری:

برای کالاهای با حجم بالا و وزن زیاد روش بسیار مناسبی است. برای بسیاری از شهرهای کشور امکان استفاده از این روش وجود دارد. برای شهرهای استان خراسان و تهران 24 ساعت و برای سایر شهرها بسته به فاصله مکانی، بیش از دو روز زمان می برد.

6- ارسال سریع:  

شرکتهای تیپاکس، ایران پیام و ... روشهای حمل و نقل سریع کالا را انجام می دهند. هزینه حمل به صورت پسکرایه و در زمان تحویل بسته از خریدار دریافت می گردد. برای شهرهای استانهای سه گانه خراسان و تهران 24 ساعت و برای سایر شهرها بسته به فاصله مکانی 48 تا 72 ساعت بعد در نشانی خریدار به ایشان تحویل می گردد.

7- پست پیشتاز/سفارشی:

با توجه به اینکه بیشتر کالاهای موجود دارای وزن و حجم قابل توجهی می باشند. روش ارسال پستی توصیه نمی گردد. ولی در صورت نیاز و درخواست خریدار امکان ارسال و دریافت کالا از طریق پست وجود دارد. البته این روش برای شهرها و روستاهای دور که امکان استفاده از سایر روشهای دریافت کالا را ندارند، بسیار مناسب است. در سایت هزینه پست پیشتاز محاسبه و اعمال می گردد.

همکاران ما تلاش می کنند تا کالای خریداری شده را به بهترین شکل و در کمترین فضا بسته بندی کنند، تا هزینه ارسال کالا برای شما کمترین باشد.

                                                                

Text/HTML

logo-samandehi

درباره مدیاسنتر

خدمات مدیاسنتر

دی ان ان