کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌ نام  )
امروز: چهار شنبه 01 اردیبهشت ماه 1400 ساعت: 

حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی مدیاسنتر
تجربه خرید آسان، سریع و لذت بخش

حریم خصوصی
با توجه به اینکه در فروشگاه های اینترنتی، ارائه اطلاعات شناسایی جهت پیگیری فرآیند خرید و ارسال کالا اجتناب ناپذیر است، در نتیجه حفظ و نگهداری از این داده ها بسیار ارزشمند می باشد. کلیه اطلاعات ثبت شده در فرآیندهای مختلف موجود در سایت فقط برای پیگیری و ارتباط با کاربران خواهد بود و این اطلاعات نزد مدیاسنتر به امانت نگهداری و حفاظت می گردد.
با احترام فراوان نسبت به تمامی کاربران و استفاده کنندگان از فروشگاه اینترنتی مدیاسنتر، چند نکته برای آگاهی استفاده از اطلاعات ارائه شده بیان می گردد.
برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌شود تا بتوان خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه داد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های مدیاسنتر قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های ما از طریق آنها صورت می‌گیرد.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و مدیاسنتر تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.همچنین ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده شود و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه مدیاسنتر را در پروفایل خود غیرفعال کنند.
مدیاسنتر ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. مدیاسنتر هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.مدیاسنتر همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما استفاده از پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها از  اطلاعات کاربران محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.
مدیاسنتر برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی ایمن، آسان و لذت بخش را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه پرسش٬ با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس و فکس:

130 130 37 051

دفتر امور مشتریان:               

استان خراسان رضوی- مشهد- خیابان فلسطین- فلسطین 25- شماره 121

                                                                

Text/HTML

logo-samandehi

دی ان ان