کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: شنبه 04 بهمن ماه 1399 ساعت: 

قوانین و مقررات

 

فروشگاه اینترنتی مدیاسنتر

تجربه خرید ایمن، آسان و لذت بخش

 

قوانین و مقررات مدیاسنتر

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خرید از فروشگاه اینترنتی مدیاسنتر به نشانی www.MC24.ir را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را بطور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

عضویت در فروشگاه اینترنتی مدیاسنتر رایگان بوده و افراد حقیقی و حقوقی می توانند عضو سایت شوند. افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید در هنگام خرید و یا در حالت عادی، به قسمت ثبت نام مراجعه کنند و بعد از تکمیل فرم ثبت نام به عضویت مدیاسنتر درآیند .

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند با گزینه فراموشی رمز عبور،  رمز عبور جدید در خواست کند و همچنین کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است .

به دلیل آنکه هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و مدیاسنتر هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد .

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد .

شرايط فروش و خدمات پس از فروش کالاهای ارائه شده در بخش "جزئیات"  هر محصول مشخص گردیده است .

 

 

فرایند خرید از فروشگاه اینترنتی مدیاسنتر

ثبت نام در سایت

جستجو، بررسی و انتخاب کالای موردنظر (مشخصات کامل کالاها در بخش جزئیات محصول)

ثبت سفارش خرید

انتخاب نشانی یا وارد نمودن نشانی جدید ارسال کالا

انتخاب روش ارسال و پرداخت مبلغ خرید صورتحساب

بررسی کامل ثبت خرید و تکمیل نهایی خرید

اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی جهت پرداخت وجه خرید

 

در جهت افزایش سرعت و دقت در پردازش خرید از فروشگاه اینترنتی مدیاسنتر و همچنین توسعه تجارت الکترونیکی تخفیف هایی جهت کاربرانی که پرداخت اینترنتی انجام می دهند در نظر گرفته شده است.

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد .

خریدهایی که مبلغ آنها بیش از پانصد هزار تومان باشد در محدوده شهری مشهد و برای سایر شهرهای کشور تا محل ارسال بار توسط مدیاسنتر به صورت رایگان ارسال می شود.تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود .

چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد .

 

 تمامی کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی مدیاسنتر، حسب مورد دارای مجوزهای لازم می باشد و مدیاسنتر بر اصول و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایبند است. لذا کاربران گرامی باید اصول اخلاقی را در گفتگوها، تبادلات نظرات، ارائه پیشنهادات و همچنین پیامهای ارسالی رعایت نمایند.

مدیاسنتر از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند .

                                                                

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول